Olmazsa Olmaz Kahvaltı- Faruk Şüyün

Faruk Şüyün 1976 senesinde gazete yazarlığına adım atmıştır. 2017 yılında Olmazsa Olmaz Kahvaltı adlı kitabını yayınlamıştır. Kitabında özel noktalara değinmiş ve insanları bilgilendirmeye özen göstermiştir. Okuyucu kitabı okuduğu andan itibaren o konu ile alakalı bütün soru işaretlerini yitirecektir. Sabah yenilen yemeğe altın denilir prensibi ile yazılmış bir kitaptır.

Olmazsa Olmaz Kitabının Konusu

Olmazsa Olmaz Kahvaltı kitabı günün ilk öğününe özen gösteren insanlar için ideal bir kitaptır. Kısa ve bilgiler içeren güzel bir kitap olduğu söylenebilir. Bu kitabın içerisinde Türk kahvaltılarının asıl besin ürünleri ayrıntılı bir biçimde anlatılmıştır.

Öyle ki kitabın içerisinde tereyağı, yumurta, reçel, peynir, bal, çay, kahve ve diğer bütün kahvaltılık ürünler ayrı başlıklarda toplanmıştır. Kahve kültürümüzde kahvaltı sonrasında yaygın olan bir içecektir. Ürünlerin bütün çeşitlerinden ve farklarından ayrı bir şekilde bahsedilmiştir. Kitabın içerisinde kahvaltılarda hoş durabilecek bazı tarifler de yer alır. İçerisinde bazı markaların sahipleri ile de söyleşilere yer verilmiştir, ürünler hakkında bilgi edinmek isteyen insanlar için güzel bir kitaptır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir