Kafes

Korku ve çığlıkların yükseldiği Kafes; Josh Malerman tarafından kaleme alınmıştır. Dışarıda meydana gelen korkunç olaylar; nereden geldiğini bilmediği bu dehşet fırtınası herkesi ölümcül bir deliliğe sürüklüyor. Kafes sonrasında kıyametin acı, korku ve trajik rolü heyecan verici bir şekilde anlatılıyor. Kafes kıyamet sonrasında yaşanan gerilim dolu kaos ortamını konu alıyor. Kitabın ana kahramanı Malorie’nin farklı zamanlarda yaşadığı hayat hikâyesi ve hayatta kalma mücadelesini anlatan Kafes,  birden fazla zamana diliminde geçerekadeta okuyucuyu zaman tünelinde yolculuk yapmaya çıkarıyor. Yaşanan kıyametten sonra Malorie hayatta kalmayı başarmıştır.

Konusu ve İçeriği

Moliare kitapta bir arayış içindedir ve her leyden uzak ıssız, terk edilmiş bir evde 5 yıldans onra yeni bir yerde kalmak istemektedir. Korku ve psikolojik gerilim romanı olarak Kafes; merak uyandırıcı olduğu kadar merak öğelerinin de ağır bastığı bir kitap olarak karşımıza çıkıyor. Beğenerek ve ürpererek okuyacağınız bir roman olan Kafes; güçlü bir karakter olarak resmedilen Malorie ‘in korku ve gizemin keşiflerle beraber dehşet verdiği bir hikâyesini anlatıyor. Josh Malerman başından sonuna kadar gizemini ve usta yazarlığını ustaca kanıtlayarak adeta okuyucusunu korku dolu karanlık keşiflere çıkarıyor. Kafes romanı; okurken çığlık çığlığa kalacağınız cesurca kitaba devam etme isteği duyacağınız profesyonel bir gizem kitabı olarak yayınlanmaya devam ediyor.

Malorie’nin arayış dolu hikâyesi kıyametin heyecan, adrenalin ve korku dolu anları sürükleyici bir anlatımla adeta sizi Kıyamet sonrası kan, tükenmişlik ve savaş ortamına hapsediyor. Kafes romanı ve hikâyenin kurgusundaki ustalık her sayfada kendini hissettirerek adeta bulunduğu yerden tamamen uzaklaşıyor; romanın kahramanın hayatta kalma mücadelesine siz de ortaklık ediyorsunuz. Yolculuk serüveni,  gerilim ve savaş dolu anların kitaba adeta damga vurduğu Kafes romanı okudukça tüylerinizin ürpereceği bir roman olarak yayınevi ve antolojilerde merakla okunmaya ilgi ile takip edilmeye hızla devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir