Hoşça Kal Küçük – Tarık Dursun K.

Küçük bir çocuğun ailesini anlattığı bu kitapta okuyucular çocuğun günden güne kendi dünyasını nasıl oluşturduğuna şahit oluyorlar.

Kitap Hakkında

Küçük bir çocuğun doğumundan önce, doğumundan sonra ve küçük yaşlardaki yaşam sürecini, çocuğun ailesinin hikâyesiyle birlikte son derecede duygusal ve eğlenceli bir şekilde anlatıyor yazar. Hoşça Kal Küçük kitabı çocuğun günden güne kendi dünyasını şekillendirmesini anlatıyor. Çocuğun annesi ile babası geçim sıkıntısı yaşarken dünyaya geliyor bu küçük çocuk. Ara sıra Dede’nin yayladaki evine giderek orada kalıyorlar.

Hikâyelerinde baba yeni bir iş buluyor ve ailesini de yanına alarak İstanbul’a gidiyor. Bir zaman sonra annesi de iş buluyor ve çocuğun hayatı burada değişmeye başlar ve artık evde de yalnız kalmaktadır. Karşıdaki Ermeni usta Kamer ise çocuğa yardım ediyor. Bütün detayların en ince şekilde okuyucuya aktarıldığı kitapta yazar okuyucuların hayallerinde gerçek bir dünya yaratmayı başarıyor. Hoşça kal küçük, işte bebeklik bitti artık sözüyle okuyucular bu dokunaklı kitabın oldukça etkisi altında kalıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir