Çiğdem Sezer Tüm Eserleri

Çiğdem Sezer 6 Ağustos 1960 yılında Trabzon da dünyaya gelen bir yazarımızdır. Romanı, şiirleri ile büyük bir okuyucu kitlesine sahip olmuştur. Şiirlerindeki içsel bunalımı, duyguları çok net bir biçimde dile getirilmiştir. Üslubundan dolayı ise çok fazla takipçisi vardır. Bir yazarın eserlerini okuduğumuzda kendimizi o dünyaya ait hissedebiliyorsak yazarın duygularını paylaşıyoruz demektir. Edebi eserlerin en etkileyici özelliği de bu değil midir? Yazan ile okuyanı bir bağlamda birleştirip duyguların aktarımını sağlamak. İşte tüm bu sebeplerden dolayı yazarların eserlerine büyük hayranlıkla bakmaktayız. Son zamanlarda sık sık aratılan çiğdem sezer kimdir? Eserleri nelerdir? Eserlerinin içeriği nelerdir? İşte Çiğdem Sezer tüm eserleri için detaylar ayrıntılarda…

Çiğdem Sezer’in Şiirleri

1)Kanadı Atlas Kuşlar

2)Dünya Tutulması

3)Bir Şehrin Hatıra Fotoğraflarından

4)Kapalı Gişe Hüzünler

5)Çılgın Su

Çiğdem Sezer’in Romanı ve İçeriğinin Ayrıntıları Nelerdir?

Aşklar ve Baharatlar Çiğdem Sezer’in ödüllü kitabı olarak karşımıza çıkmaktadır. Kitap çok fazla kitapsever tarafından okunmuş ve beğenilmiştir. Kitabın içeriğine gelecek olursak yaşamla ölümün o ince çizgisindeki aşkın derinliğinden bahsettiğini söyleyebiliriz. Roman ülkeyi çok derinden sarsan bir olayı incelerden bir yandan da içsel bunalım ve içsel hesaplaşma gibi konulara yer vermektedir. Güçlü psikolojik analizler ve farklı bir üslup hiç kuşkusuz romanı diğerlerinden ayırmaya yetiyor.

Yazar insanın ölümle olan karşılaşmasının kaçınılmaz olduğunu bir yandan endişe vererek bir yandan da umut ışığı olarak okurlara aktarmaya çalışıyor. Bir bireyin iç dünyasının evlilik, aşk, korku, hüzün ve içsel bunalımlar olarak ele alınması sayesinde okurla yazar ortak bir noktada buluşup adeta her şeyi sorgulamaya başlıyor. İşte Çiğdem Sezer tüm eserleri ve ayrıntılarını öğrenmek için yazarın kitap ve şiirlerinin hissedilerek okunmasını tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir