Beyne Format At – M. Barış Muslu

Beyne Format At, M.Barış Muslu tarafından kaleme alınmıştır. M. Barış Muslu’nun yazmış olduğu bu kitapta çok değerli bilgiler edineceksiniz. Özellikle de bütün korkularınızdan arınmış bir şekilde, sigara bağımlılığınızdan kurtulacak, kronik ağrılarınıza veda edecek, fazla kilolarınızdan kurtulacak ve hayatınızı neredeyse çıkmaza sokan yanlış inançlarınıza artık veda edeceksiniz. Bütün bunları gayette sistematik bir biçimde ve de bilimsel yöntemlerle yapabileceksiniz. Çoğu zaman o kadar kısa sürecekler ki, dakikalar içinde gerçekleşebilecektir.

M.Barış Muslu’nun Beyne Format At kitabından yola çıkarak bütün bunların olabilmesi için sizin çok iyi bir öğrenci olmanız, kendi üzerinizde yeteri kadar çalışıp, kendinize yeteri kadar zaman ayırabilmeniz gerektiğini söyleyebiliriz. Daha önce okuduğunuz kişisel gelişim kitaplarındaki gibi  “Pozitif düşünün” gibi safsatalardan sizlerin de sıkıldığınızı ve işe yaramamasından dolayı artık inanmayanlarınızın da oldukça çoğunlukta olduğu aşikar. Sizinle beynimizin ilkel programlanmasından kurtulmak için beyne format atacağız. Bütün bu formatı Neuro Format adı verilen bir yöntem ile gerçekleştireceğiz. Bu formattan sonra hayatımızın o dakikadan sonra tamamen değişeceğini göreceğiz.

Beyne Format At Kitabı Hakkında

Beyne Format At kitabı hakkında iddialı bir kitap olduğunu söyleyerek söze başlayabiliriz. Daha önce elinize bir kişisel gelişim kitabı aldıysanız hep aynı iddia ile karşınıza çıktıklarını görürsünüz. “Bu kitap sizin hayatınızı değiştirecek.” Bu kitaplar genel olarak pozitif düşünce üzerine kuruludurlar. Genelde de size dedikleri şey; siz başkasınız, içinizdeki yeteneği bulursanız eğer hayatınızı değiştirirsiniz, buna inanmalısınız, inanmadan asla gerçekleşecek. Bu tarz iddia ile karşımıza benzer tarzda kitaplar sürekli hala çıkmakta. Bu kadar fazla kitabın hala piyasaya yenilerinin sürülmesinin, başarılı olma yüzdelerinin ne kadar da altlarda olduğunu ortaya koymaktadır.
Elinizde sihirli bir değnek olsaydı, hayatınızda ilk olarak neyi değiştirirdiniz? Diye bir soru ile karşılaşsaydınız ne cevap verirdiniz? İyi düşünün.

Hayatınızda bazı anları hiç yaşamamış olma şansınız olsaydı, bu hakkınızı kullanır mıydınız?
Peki, kullanacağınız bu hakkınızda hangi anlarınızdan vazgeçmek isterdiniz?
Yani fobileriniz, korkularınız, psikolojik rahatsızlıklarınız, fiziksel rahatsızlıklarınız, takıntılarınız, başarısızlıklarınız, karakterinizdeki kötü ve iyi yanlarınızı. Size gerçekten de bunlara format atabileceğinizin garanti olduğunu söyleseler hangisine format atmak isterdiniz?

Beyne Format At kitabı hakkında konuşurken herkesin hayatında bazı dönüm noktaları olduğundan bahsetmek istiyorum. Bu anlamda size çok önemli bir gerçeği sunmak isterim. Yalnızca bir olayın bile sizin hayatınızı değiştirmiş olma ihtimali çok yüksek. Ama bu durum sizin sandığınızdan çok daha iyi bir haber de olabilir. Çünkü durum bu ise, o olayın beyninizdeki yarattığı kötü etkileri temizleyebilmemiz gerçekten kolay. Belki de hayatınız travma dolu olabilir. Bu durum işimizi biraz daha zorlaştırabilir. Fakat sizin daha sağlıklı, daha mutlu bir hayata erişebilmenizi sağlayabiliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir