Benliğimi Gördünüz Mü – Berat Uyanık

Berat Uyanık tarafından kaleme alınan benliğimi gördünüz mü eseri adeta eline alan herkesin bir kere aldıktan sonra bitirene kadar bırakmak istemeyecekleri eserlerden bir tanesi. Her kitabında olduğu gibi bu eserinde de tüm duyguları bir anda okurlarına nasıl aktaracağını en iyi şekilde göstermiş.

İlk birkaç sayfasını okuduktan sonra aslında ne kadar da kendisini içine çektiğini görmek mümkün. Bir insanın benliğini kaybettikten sonra neler çektiğini en iyi şekilde hissedecek ve aslında sanki bir filmin başrolünde yer alıyor gibi hissedilmesine neden olacak. Bu kadar içten, sürükleyici ve yalın bir dil ile anlatılması adeta herkesin kendini bir anda kitaba kaptırmasına neden oluyor.

Benliğimi Gördünüz Mü Üslubu Ve İçeriği

Benliğimi Gördünüz Mü kitabında oldukça sade ve yalın bir dil kullanılması aslında her yaş grubuna rahat bir şekilde hitap etmesine yardımcı olmaktadır. Akli dengesi üzerinde artık farklı sorunlar yaşamaya başlayan ve hiçbir şeye anlam yükleyemeyen adamın başından geçen bir hayat öyküsü. Aslında insanlar öyle bir noktaya geldikleri zaman nasıl da benliklerini kaybediyor ve bu süreçlerde neler çekiyor. Her şeyin ne gibi sonuçları olduğunu görmek ve bu noktada nasıl hareket edilmesi gerektiğini anlamak adına sizler de bir an önce kitapları raflarınızda bulundurmalısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir