Amanda Palmer- The Art Of Asking

Kitabında alışık olmadığımız bir tarz kullanan yazar. Bu denemesiyle gayet başarılı olmuş. Yazarın yardım konusunda deneyimini aktarması okurlarının ufkunu genişletiyor. Bu kitabı okuyan kişilerin değişik bir ruh haline büründüklerine eminim.

Müzik konusunda bağımsız kalarak yaptıkları çoğu insanın hayatını değiştirebilir cinsten. Okurlarının hayranlıkla sayfalarını değiştirdiği bu kitap adeta bağımlılık etkisi yaratıyor. Alışıla gelmişlikten uzak yaşam tarzını kitabına yansıtması ne kadar farklılık yarattığının bir göstergesi. Bu derecede başarılı birinin ortaya koyduğu eserin son derece güzel çıkmasına şaşırmamak lazım.

Okurlarında farkındalık uyandırıp onlara kendini sorgulama imkanı veren eser hayatlarımıza ufak dokunuşlar yapıyor. Empati yapmanın ne kadar önemli olduğunu bizlere bu kadar iyi anlatılamazdı. Genç yaşlı herkesin okuyup kendine pay çıkaracağı bir eser.

Karakterini eserine yansıtmış olan yazarımızın farklı bir bakış açısıyla hayatımıza girdiği açıkça belli. Bakış açımıza farklılık getirip olaylara yaklaşımımızı bir kitap bu kadar değiştiremezdi. Bu başarısının tesadüf olmadığını yazarımız okurlarına diğer eserlerinde de kanıtlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir